Warhammer Invasion

Warhammer Invasion Warhammer Invasion LCG Rozpoczęła się Inwazja!, świat Warhammera ponownie pogrążył się w wojennej pożodze a wszystkie rasy Starego Świata stanęły do walki o przetrwanie. Czy wykażesz tyle sprytu i umiejętności dowodzenia aby przeżyć?


Warhammer Invasion LCG (Living Card Game) to strategiczna gra karciana dla dwóch graczy. Przed każdym z graczy stoi kilka podstawowych zadań, które musi realizować. Po pierwsze jest to oczywiście walka, elfy, ludzie i krasnoludy Starego Świata stanęły w obliczu inwazji złych ras Choasu i Orków i innych mrocznych pomiotów, zależnie od wybranej rasy gracz będzie musiał stanąć po stronie dobra lub zła i nieustannie walczyć z drugą stroną. Drugi element gry w Warhammer Invasion to zarządzanie królestwem. Dzięki rozbudowie naszej stolicy i pozyskiwaniu surowców mamy możliwość rozbudowy naszej armii. Trzeci element mechaniki Inwazji to wykonywanie zadań czyli tzw. questów. Za ukończone questy gracze mogą otrzymać różnego rodzaju premie i bonusy, które ułatwią rozgrywkę i walkę z drugim graczem.

Sklep

Warhammer Invasion - w sklepie.

kliknij

Allegro

Warhammer Invasion - na Allegro

kliknij

Info

Warhammer Invasion - instrukcja

kliknij


W pudełku z zestawem podstawowym (Warhammer Invasion LCG COre Set) znajdziemy, aż cztery grywalne talie kart, dla czterech ras: Imperium, Chaos, Krasnoludy i Orki. Do gry Warhammer Invasion ukazał się również szereg dodatków, tak zwanych Battle Packs, które prowadzają do gry nowe rasy: Wysokie Elfy, Mroczne Elfy, Skaven 'y.


W sklepie dostępne jest obecnie 6 Battle Packów - dodatków do gry Warhammer Invasion. Kliknij na wybranym dodatku do Warhammer Invasion poniżej aby dowiedzieć się więcej.