Gry-bitewne.pl

gry bitewne, figurki , gry rpg i planszowe.

Heroes of Graxia!

Opublikowane przez admin On czerwiec - 11 - 2010

W kwietniu pisaliśmy o planowanej premierze nowej gry planszowej w klimatach fantasy Guardians of Graxia. Firma Petroglyph, wydawca gry ogłosiła w ostatnich dniach premierę kolejnej gry w świecie Graxia. Tym razem będzie to gra karciana o dość podobnym tytule Heroes of Graxia.

Heroes of Graxia to karcianka oparta na mechanizmie budowania talii. Jest to gra strategiczna przeznaczona dla 2 do 6 graczy. Poszczególne karty będą reprezentowały wojska i potwory ze świata Graxia. Każdy gracz zaczyna z talią 12 kart i powoli buduje swoje imperium. Celem jest oczywiście przechytrzenie i pokonanie przeciwnika oraz zdobywanie coraz większego prestiżu w świecie Graxia. W dniu premiery w grze będzie dostępnych 240 różnych kart oraz kilka całkiem niezłych plastikowych figurek. Karty oczywiście będą podzielone na kilka typów jak bronie, zbroje, zaklęcia, potwory, najemnicy itd.

Na razie nie wiadomo wiele na temat mechaniki gry i zasad. W USA ruszyła już przedsprzedaż obu gier w świecie Graxia: planszówki Guardians of Graxia i karcianki Heroes of Graxia. Premiera obu gier przewidziana jest na lato 2010.

heroes of graxia

Comments are closed.

Sponsorzy

VIDEO

TAGI