Gry-bitewne.pl

gry bitewne, figurki , gry rpg i planszowe.

Battles of Westeros – Wardens of the West.

Opublikowane przez admin On maj - 14 - 2010

Nowa planszówka Battles of Westeros nie trafiła jeszcze na sklepowe półki, a wydawca – Fantasy Flight Games zapowiedziała już premierę pierwszego dodatku do tej gry. Dodatek zatytułowany będzie Wardens of the West i będzie to rozszerzenie do frakcji Lannisterów.

W pudełku z dodatkiem Wardens of the West znajdziemy trzech nowych dowódców tej frakcji: Tyrion Lannister, Sandor Clegane i Daven Lannister. oraz nowe specjalne umiejętności oraz karty dowodzenia do każdego z nich. Podobnie jak dowódcy z podstawki, nowi generałowie mają swoje silne i słabe strony.

Oprócz nowych dowódców w Wardens of the West wprowadza do gry również trzy całkiem nowe typy jednostek Lannisterów. House Brax Pikemen, specjalizujący się w walce w formacji, Clegane Crossbowmen, wyśmienici strzelcy oraz Westerlands Militia jednostka dość słaba jednak bardzo liczebna.

W sumie w pudełku z dodatkiem znajdziemy ponad 30 nowych plastikowych figurek i ponad 30 nowych kart, a także nowe zasady, Battle Plans, nowe elementy terenu, sztandary i żetony. Wszystko to trafi w ręce graczy latem tego roku.

wardens of the west

Comments are closed.

Sponsorzy

VIDEO

TAGI